Recommended Services
Supported Scripts

Hazır Web Sitesi

Anahtar Teslim - Ücretsiz Kurulum

Tasarımı Seç | Hemen Kullanmaya Başla

wp hero dot
hazir web sitesi
wp rocket

Web Siteni Kur - İşini Büyüt

Hiç vakit kaybetmeden proje ve fikirlerinizi hayata geçirin. Güçlü alt yapı, kesintisiz hizmet.

icon 01

Türkçe Yönetim Paneli

Hiç bir teknik bilgi gerektirmeyen ve tek tıkla otomatik kurulan WordPress Hosting sayesinde WordPress sitenizi hemen kurun.

wp 3

Tek Sefer Öde Ömür Boyu Kullan

Günün her saati bize ulaşabilir, hizmet öncesi veya sonrası kesintisiz destek alabilirsiniz.

Hazır Örnek Şablonlarımız

Avantajları Keşfedin

Aylık / Yıllık Ödeme Yok

Hem Türkiye hem Yurtdışında ki rakiplerimize göre en iyi teknoloji alt yapısını en düşük fiyata satın alın.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Hazır Web Sitesi paketlerinin tamamı Cep Telefonu (Mobil) ve Tablet tasarımlar için %100 uyumludur.

%100 SEO Uyumlu Alt Yapı

Google Arama Sonuçlarında kısa sürede yüksebilir ve milyonlarca yeni müşteriye erişebilirsiniz.

Ücretsiz Ek Modüller

Canlı Destek, WhatsApp, Çoklu Dil gibi modülleri isteğiniz üzere web sitenize ücretsiz entegre ediyoruz.

Google Reklamları ile Uyumlu

Google Reklamları ile gelirinizi kat kat artırın. Milyonlarca yeni kişiye erişin. Olacaklara sizde şaşıracaksınız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Satın aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız taktirde, koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde ücret iadesi sağlanır.

Ücretsiz Kurumsal Hosting

Işık hızında açılan web siteleri ve güvenli alt yapısı ile 1 yıl boyunca ücretsiz Kurumsal Web Hosting.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Tüm WordPress siteleriniz için ömür boyu ücretsiz SSL. Ziyaretçileriniz kendini güvende hissetsin.

Ücretsiz Yedekleme Alanı

Günlük - Haftalık otomatik alınan yedeklerinizi cPanel üzerinden indirebilir veya geri yükleme yapabilirsiniz.

Sürükle & Bırak
Kolay Tasarım Sihirbazı

Yönetim paneline giriş yaptıktan sonra çok kolay bir şekilde web sitenizin tüm sayfalarını düzenleyebilir veya yeni bir içerik ekleyebilirsiniz. Sürükle & Bırak Tasarım Sihirbazı ile dilediğin şekilde tasarım yapabilirsin.

Yönetim paneli üzerinde takıldığınız her noktada bize ulaşabilir ve ücretsiz şekilde destek alabilirsiniz. Web sitenizi sizin zevklerinize göre birlikte yapalım 🙂

hazir site kolay yonetim

Yardıma mı ihtiyacın var?
Teknik ekibimize danışın...

Mesai saatleri içerisinde kesintisiz Telefon Desteği ve haftanın 7 günü 24 saat WhatsApp Müşteri Desteği ile bilgi/destek alabilirsiniz.

support team

Sık Sorulan Sorular ?

Hazır Web Sitesi; Merhaba İnternet ekibi tarafından hazırlanan, Kusursuz mobil uyumu ive Google reklamları ile en iyi performansı alabileceğiniz şekilde hazırlanmış tüm sektörlere uyumlu profesyonel web tasarım şablonlarından oluşmaktadır. Özel olarak yaptırdığınız ve servet ödediğiniz Web Sitelerinden çok daha iyi, bir çok kullanıcı tarafından test edilmiş ve binlerce referansı bulunan bir alt yapıya sahiptir.

İnternet üzerinden binlerce kişiye ulaşmak, potansiyel yeni müşteriler ile iletişime geçmek ve marka değerinizi artırmak için harika bir fırsat. Piyasada satılan standart Web Sitelerinin aksine, daha özenle ve profesyonelce hazırlanmış, sektörünüze ve kişiye özel hazır web sitesi paketleri ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Hazır Web Sitesi paketleri ile beraber ücretsiz bir çok modül sizlere sunulmaktadır. İsteğinize bağlı olarak; Canlı Destek Modülü, WhatsApp Modülü, Çoklu Dil Desteği, Ücretsiz SSL Sertifikası, Yönetilebilir web site paneli ve en önemlisi İnternete reklam vermek isteyen müşterilerimiz için Google Ads Reklam desteği gibi onlarca özellik ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Gerekli olan kurulum ve ayarları yaptıktan sonra size bir yönetim paneli vereceğiz. Tamamı Türkçe olan bu yönetim panelinin kullanımı da oldukça basit. Dilediğiniz zaman sitenizin sayfalarında değişiklik yapabilir, veri girişi yapabilir veya mevcut ayarları değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz paket veya sektörünüz ne olursa olsun, yönetim panelini kullanmak ve kendi sitenizi yönetmek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.

Hazır Web Sitesi paketlerinden size veya sektörünüze en uygun olanını seçtikten sonra geriye kalan tüm sorumluluk bize aittir. Sitenizin kurulumu ve gerekli ayarlar tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Satın alma işleminden sonra web sitesinde kullanmak istediğiniz içerikler (yazılar, telefon numarası, sayfa şablonları ve tamamı) ekibimiz tarafımızdan özenle hazırlanmaktadır. Yapılan tüm değişikliklere ve işlemlere onay verdikten sonra siteniz yayına alınmaktadır.

Satışını yaptığımız bütün Hazır Web Sitesi paketleri arama motorları (SEO) ile %100 uyumludur. Web siteniz, Google, Yandex, Bing gibi en çok kullanılan arama motorlarının tamamında yer alacaktır. Web siteniz kurulduktan ve yayına girdikten belirli bir süre sonra (1-15 gün) Google ve benzeri arama motorlarının tamamında yer alacaktır. Özel olarak; Web siteniz ile ilgili yapılan aramalar da en üst sıralarda yer almak ve direk olarak 1.sırada görünmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Dilediğiniz bir hazır web sitesi paketini satın aldığınız tarihten itibaren, düzenli olarak güvenlik güncellemeleri, modül güncellemeleri ve standart bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır. Web sitenizde oluşan herhangi bir problemi veya sorunu bize bildirdiğiniz taktirde, ek bir ücret talep etmeden siz değerli müşterilerimize destek sağlamaktayız. Merhaba İnternet ekibi olarak 7/24 yanınızda olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.