Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img

Merhaba İnternet; Alan Adı Kayıt & Web Hosting, WordPress Hosting, Reseller (Bayi) Hosting, E-Ticaret Hosting, Kurumsal Hosting, Sanal Sunucu (VPS-VDS) ve Dedicated Sunucu Barındırma hizmetleri yanı sıra, Akıllı E-Ticaret Paketleri ve Hazır Web Sitesi paketleri ile binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve referansları sayesinde her geçen gün büyümeye devam eden Merhaba İnternet, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün alt yapısını daha güçlü teknolojiler ile donatmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve referansları sayesinde her geçen gün büyümeye devam,  en uygun ücrete en iyi hizmeti vermek için yola çıkan Merhaba İnternet, 2022 yılı itibariyle 3.500+ Müşteriye Web Hosting ve Alan Adı Hizmeti sağlamıştır. Kaliteli ve kesintisiz hizmetlerimize devam edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Vizyonumuz


Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmak.

Misyonumuz


Siz değerli müşterilerimizi olabilecek en iyi derecede mutlu etmek, kurumsal çerçeve içerisinde samimi ve hızlı gerçek teknik desteği sağlamaktır. Minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere güvenilir ve güler yüzlü bir şekilde sunmak bizim en büyük gayemiz.

Neden Merhaba İnternet ?


Anında aktivasyon ile hiç vakit kaybetmeden proje ve fikirlerinizi hayata geçirin. 7/24 Ücretsiz teknik destek, WhatsApp acil destek hattı ve benzeri bir çok iletişim kanalı üzerinden siz değerli müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde karşılamaya çalışıyoruz. En iyi alt yapı ve donanımlar ile %99,6 Uptime garantisi vermekteyiz. Kesintisiz, sorunsuz ve ışık hızında açılan web siteleri ile işinizi internete taşımak için hiç vakit kaybetmeyin. Harika bir alt yapı, profesyonel destek ekibi ve sunduğumuz onlarca ücretsiz olanak & avantaj ile her geçen gün müşteri memnuniyetini daha üst seviveye çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Her türlü olumsuzluğa karşı tüm verilerinizi ve web sitelerinizi farklı bulut sunucular üzerinde yedekliyoruz ve an az iki farklı tarih periyotunda, birden fazla yedek saklıyoruz. Sabit fiyat garantisi ile süpriz faturalara eldeva edin. Aylık veya yıllık ödeme periyotları ile hizmet bedelini kullandığınız kadar Türk Lirası ile ödeyin. Hizmetlerimizden memnun kalmadığınız taktirde koşulsuz-şartsız 14 gün içerisin de iade talebinde bulunabilir ve yatırdığınız ücretin tamamını iade alabilirsiniz.

Ticari Bilgiler


Ünvan: Merhaba İnternet | Bilişim ve İnternet Hizmetleri
Vergi Kimlik No: 6780229490
Vergi Dairesi: Sivas/Kale Vergi Dairesi
Telefon: (0850) 302 82 02
Fax: (0850) 302 82 02
Adres: Dereağzı Mah, Serinpınar Cad, No:21 34528 Beylikdüzü/İstanbul
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen yeni bir sohbet başlatın.
👋 Merhaba 👋 Hoş Geldiniz...