Recommended Services
Supported Scripts

Merhaba İnternet; Alan Adı Kayıt & Web Hosting, WordPress Hosting, Reseller (Bayi) Hosting, Sanal Sunucu (VPS-VDS) ve Dedicated Sunucu Barındırma hizmetleri yanı sıra, Akıllı E-Ticaret Paketleri ve Hazır Web Sitesi Paketleri ile binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Merhaba İnternet; 5651 sayılı yasada tanımlanan Yasal Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve referansları sayesinde her geçen gün büyümeye devam eden Merhaba İnternet, 2023 yılı itibariyle bünyesinde 5.000+ mutlu müşteriye hizmet vermektedir. Her zaman en uygun ücrete en iyi hizmeti vermek için yola çıkan Merhaba İnternet olarak kaliteli ve kesintisiz hizmetlerimize devam edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz

Vizyon ve Misyonumuz; Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmak.

Rakamlarla Merhaba İnternet

5.000+ Mutlu Müşteri

Merhaba İnternet; 5651 sayılı yasada tanımlanan Yasal Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.​

3 Farklı Lokasyon

Türkiye, Almanya veya Fransa lokasyonlarından dilediğini seç. Işık hızında sunucular.​

10.000+ Domain & Hosting

Yüzlerce domain uzantısı arasından dilediğini seç, anında aktivasyon ile projelerini hayata geçir.

TIER3 Sertifikalı Veri Merkezi

%99.8 oranı ile olası felaket durumlarında 72 saate kadar kesintisiz hizmet kapasitesine sahiptir.

1.000+ Hazır Site | E-Ticaret Müşterisi

Binlerce mutlu web hosting müşterimiz arasında sizde yerini alın. %99,8 Uptime ile kesintisiz hizmet.​

Yedekli Network Alt Yapısı

RAID ile yapılandırılmış 100 + 36 TB Qnap ve Freenas olarak 2 adet yedekleme ünitemiz mevcuttur.

Neden Merhaba İnternet ?

Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve Merhaba İnternet ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Merhaba İnternet, güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir şirkettir. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız Cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.

Yardıma mı ihtiyacın var?
Teknik ekibimize danışın...

Mesai saatleri içerisinde kesintisiz Telefon Desteği ve haftanın 7 günü 24 saat WhatsApp Müşteri Desteği ile bilgi/destek alabilirsiniz.

support team
WhatsApp
Scan the code