ClickCease


Merhaba İnternet
 Bilişim ve İnternet HizmetleriHakkımızda

MerhabaInternet.com Türkiye genelinde binlerce müşteriye hizmet vermiş, Alan Adı & Web Hosting Barındırma, Web Tasarım, E-Ticaret Çözümleri, Hazır Web Sitesi Paketleri, Google Ads Reklam Danışmanlığı ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) başlıca hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve referansları sayesinde her geçen gün büyümeye devam eden Merhaba İnternet, bugün itibariyle bünyesinde 3 sistem-network destek uzmanı, 1 grafik tasarım uzmanı, 2 Google reklamları uzmanı, 2 SEO uzmanı ve 1 yazılım uzmanı ile hizmet vermektedir.  8 kişilik ekibi ile her geçen gün büyümeye devam eden ve her zaman en uygun ücrete en iyi hizmeti vermek için yola çıkan Merhaba İnternet, 2020 yılı itibariyle bünyesine 4 yeni ekip arkadaşı daha katmıştır. Kaliteli ve kesintisiz hizmetlerimize devam edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Vizyonumuz


Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmak.

Misyonumuz


Siz değerli müşterilerimizi olabilecek en iyi derecede mutlu etmek, kurumsal çerçeve içerisinde samimi ve hızlı gerçek teknik desteği sağlamaktır. Minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere güvenilir ve güler yüzlü bir şekilde sunmak bizim en büyük gayemiz.

Neden Merhaba İnternet ?


Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve Merhaba İnternet ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Merhaba İnternet, güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir şirkettir. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız Cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.


BİZE ULAŞIN(0850) 302 82 02

Mesai saatleri içerisin de kesintisiz bir şekilde telefon desteği sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İletişim


Destek Talebi Oluştur

24 Saat kesintisiz destek için müşteri panelinizden yeni bir ''destek talebi'' oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap