Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img

Anında Aktivasyon

Hemen Kullanmaya Başla

Hediye SSL

Ömür Boyu Ücretsiz SSL

En Yeni Teknolojiler

PHP, NodeJS, Ruby, Python, WP

Anti-Virus Koruması

Ücretsiz Düzenli Virüs Taraması

Kurumsal Hosting Paketleri

Hiç vakit kaybetmeden proje ve fikirlerinizi hayata geçirin. Güçlü bir alt yapı, kesintisiz destek hizmeti ve limitsiz alt özellikleri ile size en uygun Web Hosting paketini seçin.

Hosting Paketleri Ortak Özellikleri

Aşağıda yer alan özelliklerin tamamı, tüm Web Hosting Paketlerinde geçerli ortak özelliklerdir.

Alt Yapı Özellikleri
Desteklenen Teknolojiler
E-Posta Özellikleri
Extra Avantajlar
arrow-img
1

Hosting Paketini Seç

Sana en uygun Web Hosting paketini seç.

arrow-img
2

Siparişini Tamamla

Sipariş detaylarını tamamla.

3

Hemen Kullanmaya Başla

Anında aktivasyon ile hiç vakit kaybetme.

cPanel Avantajlarını Keşfedin

Sık Sorulan Sorular

Kurumsal Hosting Nedir ?

Yüksek donanım özelliklerine sahip alt yapısı ile; Standart hosting hizmetlerinde sağlanan kaynak değerleri yeterli gelmediğinde daha geniş kaynak değerlerine imkan sağlayan alternatif bir hosting hizmetidir. Premium (VIP) hosting hizmetleri Linux altyapısı ile sağlanmakta olup kontrol paneli olarak cPanel kullanılmaktadır.

Ayrıca CloudLinux ve LiteSpeed Teknolojileri ile maksimum hızda işlem yapabileceğiniz ve web siteleriniz için %100 hız & performans deneyimi yaşayabileceğiniz bireysel kullanım veya kurumsal firmalar için profesyonel hosting paketleri.

Kurumsal Hosting Paketleri hangi teknolojileri destekliyor ?

Web Hosting paketlerimiz 2022 yılının en güncel ve en yeni teknoloji alt yapısını kullanarak geliştirilmiştir. Html, CSS, JavaScript kütüphaneleri gibi temel ihtiyaçlar dışında, PHP, Node JS, Ruby, CMS Sistemleri (WordPress, Opencart, Joomla v.b) teknolojileri kolaylıkla host edebilirsiniz. Veritabanı olarak Limtsiz MySQL (MariaDB) kullanabilir ve tüm bu işlemleri cPanel hesabınızdan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Hediye SSL Sertifikamı Nasıl Aktif Edebilirim ?

Size güzel bir haberimiz var, bunun için hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Herhangi bir reseller hosting paketi satın aldığınızda, eklediğiniz her Alan Adı için Merhaba İnternet tarafından otomatik olarak SSL Sertifikanız oluşturulur ve bunu bu web siteniz üzerinde aktif hale getirir.

JetBackup Nedir & Neden Kullanıyoruz ?

JetBackup tarafından düzenli aralıklarla alınan yedeklerinizi görüntüleyebilir, yedeklerinizi kendi bilgisayarınıza indirebilir veya Restore (Geri Yükleme) işlemi yapabilirsiniz. Jetbackup, tüm yedekleme işlemlerini sizin için otomatik olarak yapar. cPanel hesabınıza giriş yaparak JetBackup sekmesi altından, sistem tarafından alınmış yedekleriniz üzerinde indirme, geri yükleme v.b işlemleri yapabilirsiniz.

Imunify360 nedir? Neden kullanıyoruz?

Imunify360, yapılan testlerin tamamında başarılı sonuç almış ve sizlere tam zamanlı %100 koruma sağlayan bir Virüs & Güvenlik sistemidir. Düzenli aralıklar ile otomatik olarak sisteminizde yer alan tüm dosyaları detaylı bir şekilde tarar ve şüpheli gördüğü tüm dosyaları güvenli bir şekilde karantinaya alır. Malware gibi zararlı içerikleri anında yakalar ve size ön izleme gibi seçenekleri de FTP’ye bağlanmadan görmenize olanak sağlar. Kullanımı için; cPanel hesabınıza giriş yapın ve Güvenlik sekmeksi altında yer alan Imunify360 logosunu göreceksiniz.

Sitepad Nedir? Ücretsiz site tasarım aracı kullanımı

Sitepad ile yüzlerce profesyonel şablondan dilediğinizi seçebilir, hiç bir kod bilgisi gerektirmeden blog, kurumsal hatta e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz. Sunmuş olduğu esnek alt yapı, kolay kullanılabilen paneli ile web sitenizi çok hızlı bir şekilde yayın hayatına alabilirsiniz. Sürükle & Bırak yöntemi ile çalışan arayüz sizlere büyük kolaylık sağladı gibi, tasarımsal değişiklikleriniz de de kod yazmadan yerleşim yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu özelliklerin tamamını hemen ücretsiz kullanmaya başlamak için; cPanel hesabınıza giriş yapın ve Sitepad logosuna tıklayın.

DDos Saldırı Koruması var mı ?

Tüm hosting paketlerimizde ortak ve ücretsiz olarak temel seviye, Layer 1-4 katmanında ki tüm saldırılara karşı koruma sağlamaktayız. DDOS saldırı koruması; IP adresiniz veya web siteniz saldırı almaya başladıktan 30 saniye sonra otomatik olarak devreye girmektedir. Saldırı seviyesi layer 1-4 katmanının üzerine çıktığında, saldırı bitene kadar web sitenizde kısa süreli kesintiler olabilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen yeni bir sohbet başlatın.
👋 Merhaba 👋 Hoş Geldiniz...