Recommended Services
Supported Scripts

SUNUCU LİSANSLARI

VPS / VDS / Dedicated Server

wp hero dot
cPanel Hosting
partnercpanel 1

VPS - VDS Lisansı

$7.50 / AY

partnercpanel 1

Dedicated Lisansı

$12.50 / AY

logo lisans plesk

VPS - VDS Lisansı

$5.50 / AY

logo lisans plesk

Dedicated Lisansı

$7.50 / AY

logo directadmin

VPS - Dedicated Lisansı

$5.90 / AY

logo litespeed

2 Worker - 2 CPU

$6.50 / AY

logo litespeed

4 Worker - 4 CPU

$9.50 / AY

logo litespeed

X Worker - X CPU

$14.50 / AY

sunucu lisans

$6.50 / AY

logo Imunify360

$3.50 / AY

softaculous logo 1

$2.50 / AY

logo jetbackup

$3.50 / AY

logo whmcs

$6.50 / AY

logo sitepad

$2.50 / AY

logo whmsonic

$2.50 / AY

logo-lisans-cxs

$2.50 / AY

logo whmreseller

$2.50 / AY

lisans logo kernelcare

$2.50 / AY

logo-cpnginx

$3.90 / AY

virtualizor lisans logo

$6.50 / AY

İndirimli Kombo Lisans Paketleri

sunucu lisans cpanel

VPS/VDS Kombo Paket

$20.90 /Ay
sunucu lisans cpanel

Dedicated Kombo Paket

$24.99 /Ay
sunucu lisans plesk

VPS/VDS Kombo Paket

$18.90 /Ay
sunucu lisans plesk

Dedicated Kombo Paket

$22.90 /Ay

Yardıma mı ihtiyacın var?
Teknik ekibimize danışın...

Mesai saatleri içerisinde kesintisiz Telefon Desteği ve haftanın 7 günü 24 saat WhatsApp Müşteri Desteği ile bilgi/destek alabilirsiniz.

support team

Sık Sorulan Sorular

Satışı yapılan lisansların tamamı orijinal ve kaynağından indirilmektedir. Merhabainternet.com Yazılım Ekibi tarafından özel olarak geliştirilen bir lisanslama sistemi ile mevcut lisansları paylaşımlı olarak kullanma imkanı sunmaktayız. Bu da fiyatları size çok daha uygun sunmamıza olarak sağlıyor. 
Not: Orijinal sürümlerde bulunan tüm özelliklere sahip olacaksınız.

Lisans yükleme ve lisansı aktif etme işlemi gayet basit. Satın alım işlemi sonrası müşteri panelinizde kurulumun başlaması için sadece tek satırlık bir komut satırı göreceksiniz. Komutu çalıştırın ve hepsi bu kadar!

Evet, satın aldığınız tüm lisansları, kullanım süresi boyunca orijinal kaynağından en son sürüme güncelleyebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için gereken tek şey "Tek Satır" bir komut çalıştırmak.

Lisans kaldırma işlemi de, lisans yükleme işlemine benzer ve çok basit. Tek bir komut çalıştırılarak kurulumunu yaptığınız lisansı aynı şekilde kaldırabilirsiniz.

Bunun için iki seçeneğiniz mevcut. 1) Müşteri panelinizde bulunan ürün detay sayfasında ki "tek satır" komut satırı ile kurulumu dakikalar içerisinde zahmetsiz şekilde yapabilirsiniz. 2) Diğer bir seçenek ise, destek talebi oluşturabilir ve kurulmasını istediğiniz lisans ve sunucu bilgilerini bize ileterek Ücretsiz Kurulum Desteği alabilirsiniz.

Kullandığımız lisans oluşturma sistemi, satın alınan lisansa göre otomatik olarak oluşturulmaktadır ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat bazı lisanslarda (cPanel, CloudLinux gibi) özel olarak lisanslama işlemi yapıldığı için teslimat süresi işlem yoğunluğuna göre 0-3 saat arası sürmektedir.

Kullanıcıların bilgi ve veri güvenliği bizim için en önemli şeylerden biri, diğer bir deyişle kırmızı çizgimizdir. Lisanslarımızın %100 güvenli olduğu ve hiçbir kişisel verinize erişilmeyeceği garanti edilir. Geriye kalan yükleme ve güncelleme işlemleri ise tamamen orijinal kaynağı üzerinden yapıldığı için herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

Evet, yapabilirsiniz. Bunun için her lisans üzerinde 2 adet ücretsiz IP değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için müşteri panelinizden IP değişimi için talepte bulunabilirsiniz. Bu sayede IP adresiniz değiştiğinde yeni bir sunucu lisansı almanıza gerek kalmayacak.

WhatsApp
Scan the code