Recommended Services
Supported Scripts

Sanal Sunucu Kirala

wp hero dot
VDS Kirala

Kurulabilir İşletim Sistemleri

Otomatik Kurulum & Müşteri Panelinden Kolay Kontrol

Sanal Sunucu Paketleri

Intel Xeon® E5-2699 V4 Sunucu Paketini Oluştur

VDS - SVDS - MVDS - LVDS - XLVDS - XXL
not found
Çekirdek (CPU)
2 vCore4 vCore6 vCore 8 vCore10 vCore
not found
Memory (RAM)
2 GB DDR44 GB DDR48 GB DDR416 GB DDR432 GB DDR4
not found
Disk Alanı (SSD)
20 GB NVMe40 GB NVMe60 GB NVMe100 GB NVMe120 GB NVMe
not found
1 Gbit/s Port Hızı
Limitsiz TrafikLimitsiz TrafikLimitsiz TrafikLimitsiz TrafikLimitsiz Trafik

$1.90 / AY

$2.90 / AY

$5.90 / AY

$7.90 / AY

$11.90 / AY

SATIN ALSATIN ALSATIN ALSATIN ALSATIN AL

Sanal Sunucu Rehberi

Sanal Sunucu satın alma ve yönetiminin ne kadar kolay olduğunu,
bu videoyu izledikten sonra fark edeceksiniz.

VDS SUNUCU PAKETLERİ

Sunucu Karşılaştır | Tüm detayları inceleyin, size en uygun VDS Satın alarak hemen kullanmaya başlayın.

ÖZELLİKLER VDS - S $1.90 / AY VDS - M $2.90 / AY VDS - L $5.90 / AY VDS - XL $7.90 / AY VDS - XXL $11.90 / AY
CPU (Çekirdek)2 vCore4 vCore6 vCore8 vCore10 vCore
RAM (Memory)2 GB DDR44 GB DDR48 GB DDR416 GB DDR432 GB DDR4
Disk Alanı20 GB NVMe SSD40 GB NVMe SSD60 GB NVMe SSD100 GB NVMe SSD120 GB NVMe SSD
İşlemci Modeli (Intel)Xeon® E5-2699 V4Xeon® E5-2699 V4Xeon® E5-2699 V4Xeon® E5-2699 V4Xeon® E5-2699 V4
Trafik (Bandwith)Limitsiz (1 Gbps)Limitsiz (1 Gbps)Limitsiz (1 Gbps)Limitsiz (1 Gbps)Limitsiz (1 Gbps)
NVME Disk Okuma/YazmaSamsung 990 PRO 7450/6900 MB/sSamsung 990 PRO 7450/6900 MB/sSamsung 990 PRO 7450/6900 MB/sSamsung 990 PRO 7450/6900 MB/sSamsung 990 PRO 7450/6900 MB/s
LokasyonTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiye
Özel IP Adresi1 Adet1 Adet1 Adet1 Adet1 Adet
Uptime Süresi%99.98%99.98%99.98%99.98%99.98
Otomatik Kurulum
Seçilebilir İşletim Sistemi
DDOS Koruması (Layer 1-4)
IPv4 & IPv6 Desteği
Full Root Access
7/24/365 Destek
SATIN ALSATIN ALSATIN ALSATIN ALSATIN AL

VDS Nedir ?

VDS: “Virtual Dedicated Server” yani fiziksel bir sunucuya en yakın Sanal Sunucu anlamına gelmektedir. VDS Kiralama amacı genellikle; web site barındırma, oyun sunucusu, uzak Windows masa üstü bağlantısı, veri tabanı yönetimi, sosyal medya uygulamaları, e-ticaret siteleri, e-posta sunucusu, vpn hizmeti, bot uygulamaları veya dosya depolamak için kullanabilirsiniz.

VDS Kiralama hizmetini kullandığınız süre boyunca, mevcut sanal sunucunuz asla kapanmaz ve yüksek hızda bir internet erişimine sahip olursunuz. Bu sayede, işlerinizin sürekliliğini sağlayarak verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. En Uygun VDS paketleri ile ihtiyacınıza yönelik sanal sunucuyu seçerek İnternet dünyasında yerinizi alın. 

İnternet üzerinde Ucuz VDS kiralama seçeneklerini ararken kaliteyi asla göz ardı etmeyin. Biz, işinizi ve projenizi büyütmenize yardımcı olmak için buradayız. Sınırları zorlayan bir VDS Server deneyimi ve en iyi fiyat garantisiyle VDS Kiralama fırsatını kaçırmayın! Ayrıca sizler için “Nasıl VDS Satın Alınır” ve “VDS Satın Almanın avantajları nedir bununla ilgili kısa bir video hazırladık.

VDS SATIN AL
VDS kiralama

VDS ile VPS Arasındaki Fark Nedir?

VDS ve VPS terimleri sık sık birbirinin yerine kullanılır ancak aralarında bazı önemli farklar bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcılar açısından fiyat karşılaştırmasının yapıldığı durumlarda, VDS Fiyatları genellikle daha yüksek performans ve kaynak sunmasından dolayı daha pahalı olabilmektedir. Çünkü VDS, fiziksel sunucular gibi kaynakları tamamen kullanıcıya özgü oluşturur ve bu sayede VPS sanal sunuculara göre çok daha yüksek performans gösterir. Aralarında ki fiyat farkı ise çok yüksek olmamakla beraber kullanıcıların yüksek çoğunluğu tercihlerini VDS Server üzerine kullanmaktadır

VDS Sunucu Kiralama, özellikle yüksek trafiğe sahip web siteleri veya performans gerektiren kritik uygulamalar için tercih edilebilir. İyi bir VDS kiralama hizmeti, işletmelerin veya bireysel kullanıcıların gereksinimlerine uygun, kesintisiz ve yüksek performanslı bir iş ortamı sunma kapasitesine sahip olmalıdır. Genel olarak, tam donanımlı bir fiziksel sunucuya yatırım yapmadan, aynı özellik ve performansı daha uygun maliyetlerle elde etme şansını VDS ile yakalayabilirsiniz. VDS Fiyatları çeşitli aylık ve yıllık ödeme periyotları ile daha avantajlı bir hale gelmektedir. Ucuz fiyatlı ekonomik sanal sunucular için VDS sunucular, VPS’e göre hala daha iyi bir seçenek.

VDS Kiralama da Merhaba İnternet Farkı

Web siteleriniz veya projeleriniz için performanslı ve yüksek uptime garantili bir Sanal Sunucu (VDS) hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Yeni nesil Xeon® işlemciler ile donatılmış ve %100 gerçek kaynak kullanım imkanı ile VDS Satın Al ve anında aktivasyon ile hemen kullanmaya başla. Siz değerli müşterilerimiz için, Dell’in yeni nesil sunucularını, M.2 NVMe SSD’ler ve DDR4 bellekler ve E5-2699-V4 işleciler ile donatarak iş yüklerinizi ve projelerinizi en verimli şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Uzaktan erişim ve yönetim kolaylıkları sayesinde, nerede olursanız olur uzak bağlantı ile işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows Sanal Sunucu ve Linux Sanal Sunucu seçenekleri dışında otomatik kurulum yapabileceğiniz onlarca işletim sistemi müşteri panelinize tanımlı olarak gelmektedir. VDS Sunucu Kiralama süreci, teknik destek ve bakım hizmetlerini de kapsadığı için, kullanıcılar teknik ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmazlar. Sanal Sunucu Kiralamanın bir diğer avantajı ise, donanımsal problemler ve güncellemeler konusunda sorumluluk tamamen bize ait olduğu için böylece kullanıcılar, sunucu yönetimi ile ilgili endişelerden arınarak asıl işlerine odaklanabilirler.

vds kirala

Sunucu Lisansına mı
ihtiyacın var ?

Sanal Sunucu / VDS / VPS / Cloud / Fiziksel Sunucu

client1 1

VDS Avantajlarını Keşfedin

%100 Gerçek Kaynak Kullanımı

Son teknoloji server donanımları ile Sanal Sunucu Kirala,!%100 performans ve hız garantisi.

Ücretsiz DDoS Koruması

Yurtiçi Comnet Secure ve Mikrotik cihazlarımız ile, yurt dışında ise DDoS-Guard ile yüksek güvenlik.

Yükseltilebilir Kaynaylar

İhtiyaçlarınıza özel mevcut sunucunuza ekstra SSD Disk alanı, RAM veya CPU (çekirdek) ekleyebilirsiniz.

%99,9 Uptime Garantisi

Standart SLA kapsamında %99.9 Network Uptime ve %99.8 donanım çalışma süresi garantisi sunuyoruz

Ücretsiz Web Site Taşıma

cPanel, Plesk, DirectAdmin gibi kontrol panellerinde bulunan web sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz.

Ücretsiz rDNS Yönetimi

VDS Kontrol Paneli üzerinden kolay bir şekilde DNS kayıtları oluşturabilir veya değişiklik yapabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz Destek

Eğer VDS sunucunuzda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

VDS Fiyatları

Hem Türkiye hem yurt dışındaki rakiplerimize göre en iyi teknoloji alt yapısıyla Ucuz VDS Al.

En İyi Müşteri Deneyimi

Müşteri paneliniz üzerinden sanal sunucunuz ile ilgili tüm teknik işlemleri tek tıklama ile yapabilirsiniz.

merhabainternet musteri temsilcisi

Yardıma mı ihtiyacın var?
Teknik ekibimize danışın...

Günün her saatinde, haftanın her günü kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız sanal sunucuyla ilgili her türlü bilgi veya destek talebinizi WhatsApp Müşteri Desteği aracılığıyla veya müşteri panelinizden destek talebi oluşturarak bizden yardım alabilirsiniz.

VDS Kiralama
Sık Sorulan Sorular

VDS Satın Alma süreci Satın aldığınız bütün sunucular için özel olarak hazırladığımız otomasyon sistemine bağlıdır ve sanal sunucunuz ödeme sonrası otomatik anında aktivasyon ile hemen kullanıma hazır hale gelir.

Ayrıca, dilediğiniz zaman işletim sistemini kendiniz dahi değiştirebilir, tek tık ile format, restart, re-install gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Evet. Tüm VDS - VPS - Cloud - Dedicated Server hizmetlerimizde, siz değerli müşterilerimize daha kolay bir deneyim sunmak amacıyla Cpanel & WHM, Plesk, Direct Admin, Cyber, Vesta (deneme sürümü veya lisanslı) Panel gibi çeşitli hizmetlerin kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Hayır, maalesef Türkiye Lokasyon sunucular ile bu durum pek mümkün değil. Upload ve Download işlemlerini çok yüksek ve kesintisiz olarak yapıyorsanız, Merhaba İnternet Data Center kabinlerinden tarafımızca özel bir hat satın alabilir ve bu işlemi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Satın aldığınız tüm VDS sunucular da özel olarak yedekleme talep etmediğiniz sürece sanal sunucularda otomatik yedekleme işlemi yapılmaz ve yedekleme sorumluluğu müşterinin kendisine aittir.

Evet, VDS Satın alarak standart bir DDoS atak korumasına sahip olursunuz. Layer 1-4 DDoS koruması tüm VDS Kiralama seçeneklerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca 10Gbit Comnet yedekli hat yanında Mikrotik cihazlarımız ve yurt dışı koruması için de ücretsiz olarak DDoS-Guard Attack koruması kullanılmaktadır. Siz sadece işinize odaklanın geriye kalan her şey için merhabainternet.com tüm gücüyle yanınızda.
Evet, Sanal Sunucu Kiralama hizmetlerimizde hosting yönetim ve kontrol paneli bulunmaktadır. Sunucunuzun işletim sistemine uygun olarak Plesk, cPanel, DirectAdmin, AAPAnel, CyberPanel gibi çeşitli hosting kontrol panellerini kurarak sizin kullanımınıza sunabiliriz. Bu sayede web sitenizin yönetimi ve kontrolü daha kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirilir.
Bütün sunucularımız da tek bir marka ve model olarak Samsung 990 PRO NVMe M2 SSD disk kullanılmaktadır. Bu sayede kiraladığınız sanal sunucuları yüksek performans ve keyif ile kullanırsınız.

VDS; fiziksel bir sunucunun sanal bir kopyasıdır ve bu sanal sunucu, daha fazla kontrol ve kaynak sağlamak amacıyla kullanılan bir web hosting çözümüdür. 

VDS, size daha fazla kontrol sağlar. Bu, işletim sistemi, uygulamalar, güvenlik ayarları ve daha fazlası gibi çeşitli konfigürasyonları özelleştirmenize olanak tanır. Bu özelleştirme, ihtiyaçlarınıza uygun bir çevre oluşturmanızı sağlar.

Ayrıca VDS paketleri, daha fazla işlemci gücü, RAM ve depolama alanı sunar. Bu, web sitenizin veya uygulamanızın daha hızlı çalışmasını ve daha fazla kullanıcıya hizmet vermesini mümkün kılar.

Ayrıca, VDS, ölçeklenebilirdir. İhtiyaçlarınız değiştikçe, VDS'i kolayca ölçeklendirebilirsiniz. Daha fazla kaynağa veya depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzda, bu değişiklikleri hızla yapabilirsiniz.

Sonuç olarak, Virtual Dedicated Server (VDS), online varlıklarınızı daha iyi kontrol etmek, daha fazla performans elde etmek ve ölçeklemek isteyenler için ideal bir hosting / barındırma çözümüdür.

Satın aldığınız herhangi bir Sanal Sunucu üzerine 15+ işletim sistemini tek tuş ile kurabilir, dilediğiniz de format atabilir veya farklı bir imaj dosyasını manuel olarak yükleyebilirsiniz. Windows Server tüm sürümleri, Linux (Ubuntu, CentOS, Debian) ve daha fazlası.

VDS ve VPS ikisi de aslında birer "Sanal Sunucu" türüdür. VDS daha performanslı ve daha özelleştirilebilir imkanlar sunar.

Evet, dilediğiniz zaman hiç bir veri kaybı yaşamadan sunucunuzu bir üst pakete geçirebilir veya sadece RAM veya sadece SSD artırımı yapabilirsiniz.

WhatsApp
Scan the code