Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img

Anında Aktivasyon

Hemen Kullanmaya Başla

Hediye SSL

Ömür Boyu Ücretsiz SSL

Ücretsiz Yedekleme

Günlük & Haftalık Yedekleme

Anti-Virus Koruması

Ücretsiz Düzenli Virüs Taraması

WordPress Hosting Paketleri

Hiç vakit kaybetmeden proje ve fikirlerinizi hayata geçirin. Güçlü bir alt yapı, kesintisiz destek hizmeti ve limitsiz alt özellikleri ile size en uygun WordPress Hosting paketini seçin.

En İyi Teknoloji Deneyimi

Yüksek Teknoloji & Yüksek Performans

Hosting Paketleri Ortak Özellikleri

Aşağıda yer alan özelliklerin tamamı, tüm WordPress Hosting Paketlerinde geçerli ortak özelliklerdir.

Alt Yapı Özellikleri
Genel Özellikler
Donanım Özellikleri
Extra Avantajlar
Desteklenen Teknolojiler
Extra Avantajlar 2
E-Posta Özellikleri
Veritabanı Özellikleri
arrow-img
1

Hosting Paketini Seç

Sana en uygun WordPress Hosting paketini seç.

arrow-img
2

Siparişini Tamamla

Sipariş detaylarını tamamla.

3

Hemen Kullanmaya Başla

Anında aktivasyon ile hiç vakit kaybetme.

Sık Sorulan Sorular

WordPress Hosting Nedir ?

WordPress ile internet sitesi kurmak isteyen kişilerin, site verilerini barındırdıkları hostinglere verilen isimdir. Genellikle WordPress hostingler WordPress yazılımı için özel olarak optimizasyonu sağlanan hizmettir. Standart Hostingden farklı olarak, WordPress Kurulumu, İçeriğinize Uygun Temanın Kurulumu, WordPress Güvenlik Ayarları, WordPress SEO Optimizasyonu ve benzeri tüm özellikleri içerisin de ücretsiz barındırmaktadır.

Hediye SSL Sertifikamı Nasıl Aktif Edebilirim ?

Size güzel bir haberimiz var, bunun için hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Herhangi bir reseller hosting paketi satın aldığınızda, eklediğiniz her Alan Adı için Merhaba İnternet tarafından otomatik olarak SSL Sertifikanız oluşturulur ve bunu bu web siteniz üzerinde aktif hale getirir.

Sunucularınızda Hangi Tür Içerikli Siteler Yayınlanamaz ?

Sunucularımızda T.C. kanunlarına aykırı içerikli sitelerin yayınlanmasına izin verilmemektedir. Bu tür içeriğe sahip siteler, 5651 sayılı kanuna aykırılığı neticesinde mahkeme kararı ile iptal edilir.

WordPress Hosting hangi teknolojileri destekliyor ?

WordPress Hosting paketlerimiz 2022 yılının en güncel ve en yeni teknoloji alt yapısını kullanarak geliştirilmiştir. Html, CSS, JavaScript kütüphaneleri gibi temel ihtiyaçlar dışında, PHP, Node JS, Ruby, CMS Sistemleri (WordPress, Opencart, Joomla v.b) teknolojileri kolaylıkla host edebilirsiniz. Veritabanı olarak Limtsiz MySQL (MariaDB) kullanabilir ve tüm bu işlemleri cPanel hesabınızdan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Hangi Bayi Hosting paketini tercih etmeliyim ?

Performans, güvenlik, hız ve teknik alt yapı özellikleri tüm bayi baketlerinde ortakdır. Aynı kalite ve aynı yüksek hızda çalışmaktadır. Fakat; Dikkat etmeniz gereken nokta Bayi hesabınıza kaç adet web sitesi ekleyeceksiniz ?

JetBackup Nedir & Neden Kullanıyoruz ?

JetBackup tarafından düzenli aralıklarla alınan yedeklerinizi görüntüleyebilir, yedeklerinizi kendi bilgisayarınıza indirebilir veya Restore (Geri Yükleme) işlemi yapabilirsiniz. Jetbackup, tüm yedekleme işlemlerini sizin için otomatik olarak yapar. cPanel hesabınıza giriş yaparak JetBackup sekmesi altından, sistem tarafından alınmış yedekleriniz üzerinde indirme, geri yükleme v.b işlemleri yapabilirsiniz.

Imunify360 nedir? Neden kullanıyoruz?

Imunify360, yapılan testlerin tamamında başarılı sonuç almış ve sizlere tam zamanlı %100 koruma sağlayan bir Virüs & Güvenlik sistemidir. Düzenli aralıklar ile otomatik olarak sisteminizde yer alan tüm dosyaları detaylı bir şekilde tarar ve şüpheli gördüğü tüm dosyaları güvenli bir şekilde karantinaya alır. Malware gibi zararlı içerikleri anında yakalar ve size ön izleme gibi seçenekleri de FTP’ye bağlanmadan görmenize olanak sağlar. Kullanımı için; cPanel hesabınıza giriş yapın ve Güvenlik sekmeksi altında yer alan Imunify360 logosunu göreceksiniz.

Neden cPanel kullanıyoruz ?

cPanel ile hiç bir teknik bilgi gerektirmeden mevcut tüm WordPress Hosting hesaplarını çok kolay şekilde yönetebilirsiniz. WordPress Hosting paketi ile beraber gelen LiteSpeed ve CloudLinux Teknolojileri ile hiç bir ayar gerektirmeden harika bir performans ve güvenlik sağlamış olursunuz.

Reseller Hosting paketlerinde dosya limiti var mı ?

Tüm reseller hosting paketleri Limitsiz NVMe SSD Disk alanına sahiptir.. Fakat; tüm bayi hosting paketlerin de her web sitesi başına 250.000 Adet (INODES) dosya barındırma hakkı mevcuttur.

Sitepad Nedir? Ücretsiz site tasarım aracı kullanımı

Sitepad ile yüzlerce profesyonel şablondan dilediğinizi seçebilir, hiç bir kod bilgisi gerektirmeden blog, kurumsal hatta e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz. Sunmuş olduğu esnek alt yapı, kolay kullanılabilen paneli ile web sitenizi çok hızlı bir şekilde yayın hayatına alabilirsiniz. Sürükle & Bırak yöntemi ile çalışan arayüz sizlere büyük kolaylık sağladı gibi, tasarımsal değişiklikleriniz de de kod yazmadan yerleşim yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu özelliklerin tamamını hemen ücretsiz kullanmaya başlamak için; cPanel hesabınıza giriş yapın ve Sitepad logosuna tıklayın.

DDos Saldırı Koruması var mı ?

Tüm hosting paketlerimizde ortak ve ücretsiz olarak temel seviye, Layer 1-4 katmanında ki tüm saldırılara karşı koruma sağlamaktayız. DDOS saldırı koruması; IP adresiniz veya web siteniz saldırı almaya başladıktan 30 saniye sonra otomatik olarak devreye girmektedir. Saldırı seviyesi layer 1-4 katmanının üzerine çıktığında, saldırı bitene kadar web sitenizde kısa süreli kesintiler olabilir.

Saldırı Gelmesi Durumunda Nasıl Bir İşlem Yapılıyor ?

Saldırı olması durumunda; saldırı alan IP adresi, saldırı aldığı lokasyona göre ilk önce yurt dışı erişimine kapatılır. Eğer IP’ye saldırı, yurt içi bir lokasyondan geliyorsa saldırı sona erene kadar IP’nin yayını kesilir.

Name Server (NS) Adresiniz Nedir ?

Hosting paketiniz aktif olduktan hemen sonra, Merhaba İnternet tarafından size bir e-mail gönderilmektedir. Bu e-mail içerisinde , domaini yönlendirmeniz gereken DNS adresini bulabilir, ek olarak cPanel ve FTP kullanıcı bilgilerinizi de görebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen yeni bir sohbet başlatın.
👋 Merhaba 👋 Hoş Geldiniz...