Recommended Services
Supported Scripts
Hosting Satın Alım Hizmeti

Merhabainternet.com müşterisi, satın aldığı herhangi bir hosting hizmetini koşulsuz olarak iade edebilir. İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 14 gündür. Hosting Satın Alım Hizmeti kapsamında bulunan alt hizmetler; Linux Hosting, Bayi Hosting, WordPress Hosting, Joomla Hosting, Kurumsal Hosting, Ekonomik Hosting.

İyi niyet kapsamında vermiş olduğumuz iade garantimiz, yasalara aykırı herhangi bir kullanım söz konusu olduğunda geçersiz sayılmakta ve ürün ve hizmet iade yapılamamaktadır. Ödemesi Aylık yapılan hizmetler iade kapsamında değildir.

 

Hosting Yenileme Hizmeti

Hosting yenilemesi daha önce alınmış olan ve devam eden bir hizmetin süre uzatımıdır. Yenilemelerde iade yapılmaz.

 

Sunucu Satın Alım ve Yenileme Hizmeti

Merhabainternet.com müşterisi, satın aldığı herhangi bir sunucu hizmeti ile ilgili iade yapamaz. Ancak www.merhabainternet.com den kaynaklanan ve çözülemeyen sorunların oluşması durumunda tüm hizmetlerde süre şartı olmaksızın iade hakkı mevcuttur.

İyi niyet kapsamında vermiş olduğumuz iade garantimiz, yasalara aykırı herhangi bir kullanım söz konusu olduğunda geçersiz sayılmakta ve ürün ve hizmet iade yapılamamaktadır.

 

Domain Satın Alım ve Yenileme Hizmeti

Domain tescilleri kişiye veya kuruma özel olarak yapılır. Bir tescil hizmeti olduğu için kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle domain satın alım ve yenileme hizmetlerinde iade yapılamaz.

 

SSL Satın Alım hizmeti

SSL kayıtları domaine özel olarak yapılır. Kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle SSL Satın Alım hizmetlerinde iade yapılamaz.

 

Özel IP Satın Alım Hizmeti

Merhabainternet.com müşterisi, satın aldığı IP hizmetini iptal edememektedir.

 

Sunucu Destek Hizmeti

Sunucu Destek Hizmeti, sunucu hizmetleri için sunucunun güncellemeler, bakımı ve problemlerin çözümlerini kapsayan bir hizmettir. Satın alındıktan sonra iadesi yapılamaz.

 

Akıllı E-Ticaret Paketleri & Hosting

Akıllı E-Ticaret Paketleri (Tek sefer öde, ömür boyu kullan) VEYA E-Ticaret Hosting (kullandıkça öde) Paketlerinde ücret iade bulunmamaktadır.

E-Ticaret sisteminin kurulumu, temaların ve modüllerin yüklenmesi, ödeme sistemi entegrasyonu gibi işlemler İade kapsamı dışındadır.

 

İade Süreci

İadesi yapılan hizmetlerde alınan bedel eksiksiz olarak 7. gün içinde iade edilir. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde iade 7 gün içinde yine aynı yöntemle yapılır ve müşterinin hesabına geçer. Kredi kartı ödemeleri 7 gün içinde yapılır ancak müşteri kredi kartına bu ödemenin yansıması 7 günden fazla sürebilir.

WhatsApp
Scan the code