Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img
Google Harita Kayıt

İŞLETMENİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Google Harita Kayıt Hizmeti ile marka bilinirliğinizi artırabilir ve bunun yanında potansiyel satış oranınızı yükseltebilirsiniz. Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile Haritalara Şirket Kaydının önemi çok arttı. İnternet üzerinden yeni müşterilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz İl & İlçe veya Mahalle de Google Aramalarında Görünmek ve üst sıralarda yer alıp daha fazla müşteriye ulaşabilmek için Google Harita Kayıt işlemini kesinlikle yapmanız lazım. Google Haritalara Kayıt yaparak binlerce kişiye ulaşın…

Google Haritalara Kayıt

TEK SEFER ÖDE | ÖMÜR BOYU KULLAN

gym-image

249,90 ₺

 • Haritadan Yol Tarifi Alma
 • Haritadan Hızlı Telefon Araması
 • Google Aramalarında Görünmeye Başlayın
 • Araç Navigasyonlarında Görünüm
 • Rakiplerinizden 1 Adım Önde Olun
 • Binlerce Potansiyel Yeni Müşteri
POPÜLER
Tüm Haritalara Kayıt

BİNLERCE MÜŞTERİYE ULAŞIN

gym-image

799,90 ₺

 • Google Harita Kaydı
 • Apple Harita Kaydı
 • Yandex Harita Kaydı
 • Foursquare İşletme Kaydı
 • Zomato İşletme Kaydı
 • Swarm İşletme Kaydı

Haritalara Kayıt Hizmetinin Faydaları

İşletmenizi Google Haritalara eklerken, detaylı adres bilginiz, size ulaşabilecekleri bir telefon numarası, çalışma saatleriniz, verdiğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve web site bilgilerinizi detaylı olarak ekliyor ve müşterilerin size ulaşmasını çok daha basit hale getiriyoruz. Profesyonel ekibimiz, İşletmenizin Google Aramalarında Üst Sıralara Çıkması için en iyi optimizasyon ayarını yaparak harita kayıt işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca belirtmek isteriz ki herhangi bir adres vermek zorunda değilsiniz, hizmet bölgenizi bulunduğunuz ilin tamamın da gösterebilir veya Türkiye geneli olarak işaretleyebiliriz.

arrow-img
1

Firma Bilgilerini Gir

Adres, Telefon, Web Sitesi ve tüm detaylar.

arrow-img
2

Kayıt İşlemini Tamamla

Sipariş detaylarını tamamla.

3

Bitti - Konum Yayında 🙂

Anında aktivasyon ile hiç vakit kaybetme.

Sık Sorulan Sorular

Google Haritalara Kayıt Nasıl Yapılır ?

Google Harita Kayıt hizmetini satın aldıktan sonra, sizden firmanıza veya işletmenize dair bilgileri alıyoruz. (Detaylı adres, telefon numarası, çalışma saatleri, hizmetleriniz, hizmet bölgeleriniz, çalışma hayatınızdan resimler ve benzeri bilgiler). Daha sonra uzman ekibimiz verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Haritalara Kayıt işlemini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Satın alma işleminden itibaren 24 saat içerisinde Google Harita Kayıt işlemini tamamlamaktayız.

İstediğim Konuma Ekleme Yapabilir miyim ?

Evet, dilediğiniz konuma ekleme yapabiliriz. Bunun için Harita Siteleri sizden gerekli durumlarda vergi levhası veya adres doğrulama için resmi bir fatura örneği isteyebilir. Satın alma işleminden sonra bize ilettiğiniz adrese direk olarak ekleme yapıyoruz.

Google Haritalara Ekleme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Normalde bu işlemi sizde yapabilirsiniz fakat konusunda uzman ekibimiz bu işlemi sizin yerinize en iyi şekilde yapmaktadır. Sizden aldığımız adres bilgisi, telefon, çalışma saatleri ve benzeri tüm bilgileri not aldıktan sonra kayıt işlemlerine hızlı bir şekilde başlıyoruz. Satın alma işleminden sonra hiç bir ek ücret talep etmeden Google Haritalara Kayıt işlemini yapıyoruz ve 24 saat içerisin de işlemi tamamlıyoruz.

Hangi Sektörle İçin Google Haritalara Kayıt Yapıyorsunuz ?

Sektörünüz ne olursa olsun Google Haritalara Kayıt işlemi yapılmaktadır. Google Haritalara Kayıt yaparken dikkat edilmesi gereken tek nokta sahte ve dolandırıcılık içerikli olmamasıdır.

Kayıt Sonrası Google Sonuçlarında Yer Alacak mıyım ?

Bulunduğunuz il, ilçe veya mahallede ki İnternet kullanıcıları , Google üzerinden sizin sektörünüz veya eklediğiniz konum ile alakalı bir arama yaptığında sizin harita kayıt bilgileriniz de kullanıcılara gösterilecektir. Örneğin; bir İnternet kullanıcısı “Su Tesisatçısı“ veya “Beyaz Eşya Tamircisi“ veya “En Yakın Açık Lokantalar“ şeklinde arama yaptığında sizin işletmeniz veya eklediğiniz konumda aramalar arasında görünecek ve bu vesile ile yüzlerce yeni potansiyel müşteriye sahip olacaksınız.

Google Haritalara Kaç Tane Konum Ekleyebiliriz ?

Bu konu ile ilgili bir alt veya üst limit yoktur. Dilediğiniz kadar konumu Google Haritalara ekleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek bir nokta var; Konum eklemesi yaparken her adres için aynı telefon numarasını kullanmak Google gözünde sahte içeriği temsil etmektedir. Farklı telefon numaraları ve farklı adres bilgisi ile sınırız ekleme yapabilirsiniz.

Diğer Rakiplerin Önüne Nasıl Geçebilirim ?

Haritaya ekleme işlemini yaparken bu duruma özen gösterip en iyi optimizasyon ile firma / işletme kaydınızı yapıyoruz. Rekabeti çok yüksek olan sektör ve hizmet grupları için özel olarak çalışma yapmaktayız. Örneğin: Beyaz Eşya Servisleri, Halı Yıkama ve Temizlik şirketleri gibi işletmeleri LOCAL SEO yöntemi ile en üst sıralara kadar çıkartmaktayız. (Bu ek hizmet için lütfen fiyat alınız).

Haritalara Ekleme Yaptıktan Sonra Konumum Silinir mi ?

Normal şartlarda hayır, fakat müşteriler ve Google kullanıcıları tarafından çok fazla şikayet alır veya spam (sahte) içerik paylaşımları yaparsanız Google özel inisiyatif kullanarak işletmenizin kayıt işlemini askıya alabilir. Fakat bu çok nadir görünün bir durumdur. İşletme adresinizin veya telefon numaranızın yanlış olması askıya alınma sebebi değildir, fakat sürekli olarak sahte içerik paylaşımı sonrası çok fazla şikayet alırsanız Google haritadan kaldırabilir.

Google Haritalara Kayıt Ücreti Ne Kadar ?

Google Haritalara Konum ekleme için ödemeniz gereken ücret 249,90 TL’dir. Ayrıca Google haritalarda daha üst konumlar da yer almak, oluşan sorunlara anlık müdahale ve benzeri tüm işlemler için Profesyonel anlamda hizmet ve destek sağlamaktayız. Haritalara konum ekleme işlemenin yanı sıra doğru optimizasyon ve ayarlamalar yapılmazsa Google aramalarında üst sıralarda yer alamazsınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen yeni bir sohbet başlatın.
👋 Merhaba 👋 Hoş Geldiniz...