Recommended Services
Supported Scripts

İşletmenizi İnternete Taşıyın

Rakiplerinizden 1 Adım Önde Olun.

wp hero dot
Google Harita Kayıt
tum haritalara kayit

3 ü 1 Arada Kayıt

%25 İndirimAylık - Yıllık Aidat (Yenileme) Ücreti bulunmamaktadır.

$39/ Ömür Boyu Kullanın

SATIN AL
 • Google Haritalara Kayıt
 • Yandex Haritalara Kayıt
 • Apple Haritalara Kayıt

Tüm Haritalara Kayıt

EN ÇOK SATANAylık - Yıllık Aidat (Yenileme) Ücreti bulunmamaktadır.

$79/ Ömür Boyu Kullan

SATIN AL
 • Google Harita Kaydı
 • Yandex Map Kaydı
 • Apple Harita Kaydı
 • Yelp Harita Kaydı
 • Facebook İşletme Kaydı
 • Instagram İşletme Kaydı
 • WhatsApp Konum Ekleme
 • Foursquare İşletme Kaydı
 • Özel SEO Çalışması
Google Haritalara Kayıt
maps harita kayit hizmeti 1

Haritalara Kayıt Hizmetinin Faydaları

İşletmenizi Google Haritalara eklerken, detaylı adres bilginiz, size ulaşabilecekleri bir telefon numarası, çalışma saatleriniz, verdiğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve web site bilgilerinizi detaylı olarak ekliyor ve müşterilerin size ulaşmasını çok daha basit hale getiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz, İşletmenizin Google Aramalarında Üst Sıralara Çıkması için en iyi optimizasyon ayarını yaparak harita kayıt işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca belirtmek isteriz ki herhangi bir adres vermek zorunda değilsiniz, hizmet bölgenizi bulunduğunuz ilin tamamın da gösterebilir veya Türkiye geneli olarak işaretleyebiliriz.

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt ile marka bilinirliğinizi artırabilir ve bunun yanında potansiyel satış oranınızı yükseltebilirsiniz. Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile Haritalara Şirket Kaydının önemi çok arttı. İnternet üzerinden yeni müşterilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz İl & İlçe veya Mahalle de Google Aramalarında Görünmek ve üst sıralarda yer alıp daha fazla müşteriye ulaşabilmek için Google Harita Kayıt işlemini kesinlikle yapmanız lazım. Google Haritalara Kayıt yaparak binlerce kişiye ulaşın…

haritalara kayit hizmeti harita kayit

Yardıma mı ihtiyacın var ?

Mesai saatleri içerisinde kesintisiz Telefon Desteği ve haftanın 7 günü 24 saat WhatsApp Müşteri Desteği ile bilgi/destek alabilirsiniz.

support team

Sık Sorulan Sorular

Google Harita Kayıt hizmetini satın aldıktan sonra, sizden firmanıza veya işletmenize dair bilgileri alıyoruz. (Detaylı adres, telefon numarası, çalışma saatleri, hizmetleriniz, hizmet bölgeleriniz, çalışma hayatınızdan resimler ve benzeri bilgiler). Daha sonra uzman ekibimiz verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Haritalara Kayıt işlemini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Satın alma işleminden itibaren 24 saat içerisinde Google Harita Kayıt işlemini tamamlamaktayız.

İşletmeniz Google tarafından saatler içerisinde onaylanabilir, SMS doğrulaması ile onaylanabilir veya adres doğrulama istenildiği taktirde posta ile doğrulama (adrese zarf gönderimi) yaklaşık 5-14 gün sürmektedir. Özel durumlarda (onay almayan hesaplarda) Google müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek süreci hızlandıracak adımları da ek olarak sağlamaktayız.

Evet, dilediğiniz konuma ekleme yapabiliriz. Bunun için Harita Siteleri sizden gerekli durumlarda vergi levhası veya adres doğrulama için resmi bir fatura örneği isteyebilir. Satın alma işleminden sonra bize ilettiğiniz adrese direk olarak ekleme yapıyoruz.

Normalde bu işlemi sizde yapabilirsiniz fakat konusunda uzman ekibimiz bu işlemi sizin yerinize en iyi şekilde yapmaktadır. Sizden aldığımız adres bilgisi, telefon, çalışma saatleri ve benzeri tüm bilgileri not aldıktan sonra kayıt işlemlerine hızlı bir şekilde başlıyoruz. Satın alma işleminden sonra hiç bir ek ücret talep etmeden Google Haritalara Kayıt işlemini yapıyoruz ve 24 saat içerisin de işlemi tamamlıyoruz.

Sektörünüz ne olursa olsun Google Haritalara Kayıt işlemi yapılmaktadır. Google Haritalara Kayıt yaparken dikkat edilmesi gereken tek nokta sahte ve dolandırıcılık içerikli olmamasıdır.

Bulunduğunuz il, ilçe veya mahallede ki İnternet kullanıcıları , Google üzerinden sizin sektörünüz veya eklediğiniz konum ile alakalı bir arama yaptığında sizin harita kayıt bilgileriniz de kullanıcılara gösterilecektir. Örneğin; bir İnternet kullanıcısı “Su Tesisatçısı“ veya “Beyaz Eşya Tamircisi“ veya “En Yakın Açık Lokantalar“ şeklinde arama yaptığında sizin işletmeniz veya eklediğiniz konumda aramalar arasında görünecek ve bu vesile ile yüzlerce yeni potansiyel müşteriye sahip olacaksınız.

Bu konu ile ilgili bir alt veya üst limit yoktur. Dilediğiniz kadar konumu Google Haritalara ekleyebiliriz. Burada dikkat etmeniz gereken tek bir nokta var; Konum eklemesi yaparken her adres için aynı telefon numarasını kullanmak Google gözünde sahte içeriği temsil etmektedir. Farklı telefon numaraları ve farklı adres bilgisi ile sınırız ekleme yapabilirsiniz.

Haritaya ekleme işlemini yaparken bu duruma özen gösterip en iyi optimizasyon ile firma / işletme kaydınızı yapıyoruz. Rekabeti çok yüksek olan sektör ve hizmet grupları için özel olarak çalışma yapmaktayız. Örneğin: Beyaz Eşya Servisleri, Halı Yıkama ve Temizlik şirketleri gibi işletmeleri LOCAL SEO yöntemi ile en üst sıralara kadar çıkartmaktayız. (Bu ek hizmet için lütfen fiyat alınız).

Normal şartlarda hayır, fakat müşteriler ve Google kullanıcıları tarafından çok fazla şikayet alır veya spam (sahte) içerik paylaşımları yaparsanız Google özel inisiyatif kullanarak işletmenizin kayıt işlemini askıya alabilir. Fakat bu çok nadir görünün bir durumdur. İşletme adresinizin veya telefon numaranızın yanlış olması askıya alınma sebebi değildir, fakat sürekli olarak sahte içerik paylaşımı sonrası çok fazla şikayet alırsanız Google haritadan kaldırabilir.