ClickCease

Google Harita Kayıt

İŞLETMENİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

Google Harita Kayıt Hizmeti ile marka bilinirliğinizi artırabilir ve bunun yanında potansiyel satış oranınızı yükseltebilirsiniz. Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile Haritalara Şirket Kaydının önemi çok arttı. İnternet üzerinden yeni müşterilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz İl & İlçe veya Mahalle de Google Aramalarında Görünmek ve üst sıralarda yer alıp daha fazla müşteriye ulaşabilmek için Google Harita Kayıt işlemini kesinlikle yapmanız lazım. Google Haritalara Kayıt yaparak binlerce kişiye ulaşın…


GOOGLE HARİTALARA KAYIT

249,90 ₺/ÖMÜR BOYU KULLANIM

 • Potansiyel Yeni Müşteriler
 • Kazançlarınız da Artış
 • Haritadan Yol Tarifi
 • Rakiplerinizden 1 Adım Önde Olun
 • Araç Navigasyonunda Görünme
 • Telefon Numarası ile Hızlı Arama

TÜM HARİTALARA KAYIT

799,90 ₺/ÖMÜR BOYU KULLANIM

 • Google Harita Kaydı
 • Yandex Harita Kaydı
 • Apple Harita Kaydı
 • Foursquare İşletme Kaydı
 • Swarm İşletme Kaydı
 • Zomato İşletme Kaydı


Haritalara Kayıt Hizmetinin Faydaları

İşletmenizi Google Haritalara eklerken, detaylı adres bilginiz, size ulaşabilecekleri bir telefon numarası, çalışma saatleriniz, verdiğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve web site bilgilerinizi detaylı olarak ekliyor ve müşterilerin size ulaşmasını çok daha basit hale getiriyoruz. Profesyonel ekibimiz, İşletmenizin Google Aramalarında Üst Sıralara Çıkması için en iyi optimizasyon ayarını yaparak harita kayıt işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca belirtmek isteriz ki herhangi bir adres vermek zorunda değilsiniz, hizmet bölgenizi bulunduğunuz ilin tamamın da gösterebilir veya Türkiye geneli olarak işaretleyebiliriz.

Kayıt Olmak İstiyorum

Araç Navigasyonlarında Bulunur Olun!

Müşterilerinizin sizi daha rahat bulabilmesi için; akıllı telefonların yanı sıra, araç navigasyonlarında da bulunur ve görünür olacaksınız. Size ulaşmak isteyen müşterileriniz, araç navigasyonu üzerinden direk yol tarifi alabilir ve işletmenize çok rahat şekilde ulaşım sağlayabilir.


ReferanslarımızMüşteri Yorumları

 • Beklediğimden çok daha iyi bir performans oldu. Şuan da Sivas Koltuk Yıkama yazdığınızda sitem Google Aramalarında ilk 3 sırada yer alıyor. Günlük olarak 4-5 telefon fazladan alıyorum. Harita kayıt işlemi yaptırmadıysanız şiddetle tavsiye ederim. Merhaba İnternet ekibine bu hizmeti için çok teşekkür ederim.

  Murat ÖNER
  Murat ÖNER
  www.SivasKoltukYikama.Online
 • Google haritalara kayıt işlemini başarılı bir şekilde yaptıktan sonra standart gelen telefon aranma sayıları neredeyse 1,5 - 2 katına çıktı. Şuanda hizmet verdiğim bölgeler de Piercing Uygulaması diye aratıldığında ilk 3 sırada bende yer alıyorum. Bu hizmet için çok teşekkür ederim, herkse tavsiye ederim.

  Muahammet Bahtiyar
  Muahammet Bahtiyar
  www.BahtiyarKuyumculuk.com

Sık Sorulan Sorular

Google Haritalara Kayıt Nasıl Yapılır ?

Google Harita Kayıt hizmetini satın aldıktan sonra, sizden firmanıza veya işletmenize dair bilgileri alıyoruz. (Detaylı adres, telefon numarası, çalışma saatleri, hizmetleriniz, hizmet bölgeleriniz, çalışma hayatınızdan resimler ve benzeri bilgiler). Daha sonra uzman ekibimiz verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Haritalara Kayıt işlemini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Satın alma işleminden itibaren 24 saat içerisinde Google Harita Kayıt işlemini tamamlamaktayız.

Yapılan Bu İşlem Legal mi ?

Evet, elbette legal ve hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Google Haritalara Kayıt işlemi ve Google Haritalara Yer Ekleme için herhangi bir belge veya resmi evrak ihtiyacı yoktur.

Google Haritalara Ekleme İşlemini Kim Yapacak ?

Normalde bu işlemi sizde yapabilirsiniz fakat konusunda uzman ekibimiz bu işlemi sizin yerinize en iyi şekilde yapmaktadır. Sizden aldığımız adres bilgisi, telefon, çalışma saatleri ve benzeri tüm bilgileri not aldıktan sonra kayıt işlemlerine hızlı bir şekilde başlıyoruz. Satın alma işleminden sonra hiç bir ek ücret talep etmeden Google Haritalara Kayıt işlemini yapıyoruz ve 24 saat içerisin de işlemi tamamlıyoruz.

Google Haritalara İstediğim Konuma Ekleme Yapabilir miyim ?

Evet, dilediğiniz konuma ekleme yapabiliriz. Bunun için herhangi bir belge veya adres kaydına gerek yok. Satın alma işleminden sonra bize ilettiğiniz adrese direk olarak ekleme yapıyoruz.

Google Haritalara Kayıt Ücreti Ne Kadar ?

Google Haritalara Konum ekleme için ödemeniz gereken ücret 149,00 TL'dir. Ayrıca Google haritalarda daha üst konumlar da yer almak, oluşan sorunlara anlık müdahale ve benzeri tüm işlemler için Profesyonel anlamda hizmet ve destek sağlamaktayız. Haritalara konum ekleme işlemenin yanı sıra doğru optimizasyon ve ayarlamalar yapılmazsa Google aramalarında üst sıralarda yer alamazsınız. Satın alma işleminden sonra gelen her yıl için 24,99 TL yenileme ve optimizasyon ücretimiz bulunmaktadır.

Haritalara Ekleme Yaptıktan Sonra Google Benim İşletmemi Siler mi ?

Normal şartlarda hayır, fakat müşteriler ve Google kullanıcıları tarafından çok fazla şikayet alır veya spam (sahte) içerik paylaşımları yaparsanız Google özel inisiyatif kullanarak işletmenizin kayıt işlemini askıya alabilir. Fakat bu çok nadir görünün bir durumdur. İşletme adresinizin veya telefon numaranızın yanlış olması askıya alınma sebebi değildir, fakat sürekli olarak sahte içerik paylaşımı sonrası çok fazla şikayet alırsanız Google haritadan kaldırabilir.

Hangi Sektörle İçin Google Haritalara Kayıt Yapıyorsunuz ?

Sektörünüz ne olursa olsun Google Haritalara Kayıt işlemi yapılmaktadır. Google Haritalara Kayıt yaparken dikkat edilmesi gereken tek nokta sahte ve dolandırıcılık içerikli olmamasıdır.

Kayıt İşleminden Sonra Google Aramalarında Yer Alacak mıyım ?

Bulunduğunuz il, ilçe veya mahallede ki İnternet kullanıcıları , Google üzerinden sizin sektörünüz veya eklediğiniz konum ile alakalı bir arama yaptığında sizin harita kayıt bilgileriniz de kullanıcılara gösterilecektir. Örneğin; bir İnternet kullanıcısı ``Su Tesisatçısı`` veya ``Beyaz Eşya Tamircisi`` veya ``En Yakın Açık Lokantalar`` şeklinde arama yaptığında sizin işletmeniz veya eklediğiniz konumda aramalar arasında görünecek ve bu vesile ile yüzlerce yeni potansiyel müşteriye sahip olacaksınız.

Google Haritalara Kaç Tane Konum Ekleyebiliriz ?

Bu konu ile ilgili bir alt veya üst limit yoktur. Dilediğiniz kadar konumu Google Haritalara ekleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek bir nokta var; Konum eklemesi yaparken her adres için aynı telefon numarasını kullanmak Google gözünde sahte içeriği temsil etmektedir. Farklı telefon numaraları ve farklı adres bilgisi ile sınırız ekleme yapabilirsiniz.

Diğer Rakiplerin Önüne Nasıl Geçebilirim ?

Haritaya ekleme işlemini yaparken bu duruma özen gösterip en iyi optimizasyon ile firma / işletme kaydınızı yapıyoruz. Rekabeti çok yüksek olan sektör ve hizmet grupları için özel olarak çalışma yapmaktayız. Örneğin: Beyaz Eşya Servisleri, Halı Yıkama ve Temizlik şirketleri gibi işletmeleri LOCAL SEO yöntemi ile en üst sıralara kadar çıkartmaktayız. (Bu ek hizmet için lütfen fiyat alınız)


Merak ettiğiniz bir şey mi var?
BİZE ULAŞIN(0850) 302 82 02

Google Haritalar hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. Mesai saatleri içinde 7/24 destek sağlamaktayız

İletişim


7/24 Destek Hattı

Sisteme üye girişi yaparak, ''Yeni Destek Talebi'' oluşturabilir ve bu sayede kesintisiz destek alabilirsiniz.

Üye Girişi